Najlepsza informacja turystyczna w Polsce znajduje się przy Krakowskim Przedmieściu 6 w Lublinie! Miło nam poinformować, że Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej prowadzony przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną zajął 1. miejsce w konkursie na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce w najwyższej kategorii ośrodków czterogwiazdkowych. 

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 24 listopada, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Nagrodę odebrała Dyrektor Dorota Lachowska. Celem Konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną jest promocja dobrych praktyk, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz wyłonienie najlepszych centrów funkcjonujących w Polskim Systemie Informacji Turystycznej.

To dla nas ważne wyróżnienie. Od lat konsekwentnie tworzymy miejsce przyjazne dla turystów, branży turystycznej oraz mieszkańców regionu. Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione na szczeblu krajowym. Historia informacji turystycznej w Lublinie należy do najstarszych w Polsce, dlatego pragniemy podziękować wszystkim, którzy wnieśli wkład w jej rozwój. Opierając się o doświadczenie, pasję oraz kreatywną i zaangażowaną pracę zespołu LROT oraz Członków Organizacji nadal będziemy wspólnie z Wami skutecznie promować Lubelskie.