Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / LUBELSKIE W NATIONAL GEOGRAPHIC

LUBELSKIE W NATIONAL GEOGRAPHICJuż wkrótce wyjątkowe walory turystyczne województwa lubelskiego zaprezentuje satelitarny kanał telewizyjny National Geographic. Trzy mini dokumenty będą stanowiły podróż po najpiękniejszych zakątkach Lubelszczyzny, ukazując przede wszystkim unikalny potencjał przyrodniczy, a także kulturowy i historyczny kilku makroregionów. Krótkie programy przybliżą widzom również ideę oraz historię Land Art Festiwalu, który wpisując się już na stałe w program głównych wydarzeń na Lubelszczyźnie, łączy w sposób zrównoważony, harmonijny i estetyczny naturę i sztukę. Zapraszamy przed telewizory oraz w lubelskie plenery!
Daty emisji:
Odcinek 1 – niedziela 10 czerwca o godz. 22:05 (powtórka środa 13 czerwca o godz. 17:55)
Odcinek 2 – niedziela 1 lipca o godz. 22:05 (powtórka środa 4 lipca o godz. 17:55)
Odcinek 3 – niedziela 12 sierpnia o godz. 22:05 (powtórka środa 15 sierpnia o godz. 17:55)