29-09-20
10-12-20

Gotowi na spotkanie z Olędrami, Tatarami i sławatyckimi brodaczami? Prawdziwa przygoda czeka na Ciebie w Lubelskim. Odwiedź jedyny w Polsce trójstyk granic na wodzie oraz jedyną na świecie parafię neounicką obrządku bizantyjsko-słowiańskiego. Wybierz się na kajakową przygodę graniczną rzeką Bug w porannej mgle oraz posmakuj kuchni Sapiehów.

Razem z autorką bloga Cel w podróży wybierz #KierunekLubelskie i poznaj miejsca oraz historie ukryte w nadbużańskiej części województwa lubelskiego. 

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna wspiera działania Celiny Lisek, która reprezentuje województwo lubelskie w III edycji "Turystycznych Mistrzostw Blogerów" organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Zachęcamy do lektury artykułu na blogu Cel w podróży. Znajdziesz w nim wiele inspirujących i praktycznych informacji, które pomogą Ci zaplanować wyjątkową podróż wzdłuż ostatniej dzikiej rzeki Europy. Wspólnie sprawmy aby o niezwykłym i klimatycznym zakątku naszego regionu usłyszała cała Polska.

Aby tak się stało: Polub i udostępnij post bezpośrednio z profilu Cel w podróży. Możesz też podzielić się wrażeniami w komentarzu pod źródłowym postem. Już wkrótce przed Tobą kolejne posty, zdjęcia, filmy i artykuły, dlatego polub i obserwuj: 

www.facebook.com/celwpodrozy
www.instagram.com/celwpodrozy

---

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 63 blogerów, spośród których kapituła wybrała 16 finalistów reprezentujących poszczególne regiony kraju. Dnia 5 października blogerzy rozpoczną rywalizację ze sobą. Każdy z nich musi przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo (film), a także sześć postów na Facebooku oraz sześć postów na Instagramie, które dotyczyć mają kilkudniowego wypadu do przydzielonego województwa. Organizatorem Mistrzostw jest Polska Organizacja Turystyczna.