„Na wsi najlepiej” - zgłoś swoją kandydaturę

05.07.2019 - 20.07.2019

Trwa druga edycja konkursu „Na wsi najlepiej” przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Już w sierpniu poznamy 12 najlepszych atrakcji turystyki wiejskiej w Polsce. Wybór z pewnością będzie trudny, gdyż jak powszechnie wiadomo polska wieś słynie z pięknych krajobrazów, sielskiej atmosfery i gwarancji wypoczynku. Jeśli prowadzisz działalność turystyczną na obszarze wiejskim a Twoi goście z rozrzewnieniem wspominają spędzony u Ciebie czas, koniecznie zgłoś swoją kandydaturę. Co więcej, konkurs skierowany jest także do lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, instytucji administracji samorządowej oraz lokalnych grup działania.

Konkurs został podzielony na cztery kategorie:

♦ wypoczynek u rolnika

♦ wypoczynek na wsi

♦ oferta uzupełniająca wypoczynek na wsi

♦ tradycyjna kuchnia polskiej wsi

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 lipca, za pośrednictwem strony nawsinajlepiej.polska.travel. Laureaci konkursu, wzorem roku ubiegłego, zostaną objęci licznymi działaniami promocyjnymi, dzięki którym dotrą do szerokiego grona odbiorców. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Więcej na tematem konkursu, jego idei oraz ubiegłorocznych zwycięzców dowiesz się na stronie ► nawsinajlepiej.polska.travel

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.