X Lubelskie Targi Turystyczne

24.05.2019 - 26.05.2019

Szukasz inspiracji na najbliższy urlop? W dniach 24-26 maja odwiedź Lubelskie Targi Turystyczne. Jublileuszowa 10. edycja wydarzenia organizowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną odbędzie w pięknej scenerii Rynku Starego Miasta w Lublinie.

Lubelskie Targi Turystyczne to jedna z największych imprez plenerowych promujących turystykę w Regionie Lubelskim. Swoją ofertę zaprezentują m.in. przedstawiciele biur podróży, obiektów noclegowych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Grup Działania, stowarzyszeń, gmin, oraz przedsiębiorców z Polski i z zagranicy.

W programie Targów znajdziesz wiele interesujących propozycji, takich jak spotkanie z Bartkiem Szaro, autorem popularnego bloga Paragon z podróży (25 maja, godz. 12.00), koncert zespołu  Czarne lwy z przedmieścia z potańcówką w stylu lat 60. i 70. (25 maja, godz. 15.00), oraz pokaz Tango Argentino.

Pamiętamy o najmłodszych. 24 maja (godz. 12.30 - 15.30) zapraszamy na warsztaty rodzinne "Pocztówka z Lublina", podczas któych stworzymy wspólny obraz w formie kolażu. Dzień matki (26 maja, godz. 12.00 - 15.00) będzie wyjątkową okazją, aby przyjrzeć się bliżej sylwetkom kobiet mieszkających w Lublinie, które zapisały się na kartach historii ze względu na swoje wyjątkowe osiągnięcia w zakresie poezji, literatury, polityki czy sztuki. Łączy je także miłość do naszego miasta. Nie są one tak odległe jak mogłoby się wydawać. Bohaterkami, które spotykamy każdego dnia są nasze mamy. Podczas warsztatów uczcimy je w wyjątkowy sposób. Warsztaty prowadzi Zespół Karuzeli Sztuki. Na Targach będzie można spotkać lubelskiego koziołka, który chętnie zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie z każdym bez wyjątku.

Na odwiedzających czekają także konkursy z nagrodami, degustacje kulinarne oraz wiele innych atrakcji. Do zobaczenia!


www.lrot.pl 
www.facebook.com/lrot

 

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.