Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Wydarzenia

Miejsca

Aktualności

NOC ŚWIĘTEGO JANA W LUBELSKIM SKANSENIE

Noc w czasie której światło wygrywa z ciemnością, magia miesza się z wiarą a kwiat paproci obdarza dobrobytem tych szczęśliwców, którzy go odnajdą. Wszyscy ciekawi dawnych wierzeń i zwyczajów Nocy Świętojańskiej powinni przybyć do lubelskiego skansenu (23 czerwca 2018) i dać się zauroczyć czarowi ognia, wody i lata. Więcej informacji na www.skansen.lublin.pl

LUBELSKIE W NATIONAL GEOGRAPHIC

Już wkrótce wyjątkowe walory turystyczne województwa lubelskiego zaprezentuje satelitarny kanał telewizyjny National Geographic. Trzy mini dokumenty będą stanowiły podróż po najpiękniejszych zakątkach Lubelszczyzny, ukazując przede wszystkim unikalny potencjał przyrodniczy, a także kulturowy i historyczny kilku makroregionów. Krótkie programy przybliżą widzom również ideę oraz historię Land Art Festiwalu, który wpisując się już na stałe w program głównych wydarzeń na Lubelszczyźnie, łączy w sposób zrównoważony, harmonijny i estetyczny naturę i sztukę. Zapraszamy przed telewizory oraz w lubelskie plenery! Daty emisji: Odcinek 1 – niedziela 10 czerwca o godz. 22:05 (powtórka środa 13 czerwca o godz. 17:55) Odcinek 2 – niedziela 1 lipca o godz. 22:05 (powtórka środa 4 lipca o godz. 17:55) Odcinek 3 – niedziela 12 sierpnia o godz. 22:05 (powtórka środa 15 sierpnia o godz. 17:55)  

DNI JANOWA LUBELSKIEGO

Wakacje tuż, tuż a wraz z nimi wyjątkowe wydarzenia kulturalne! Na pierwszą wakacyjną niedzielę (24 czerwca 2018) zaplanowano Dni Janowa Lubelskiego. Na dzieci i dorosłych czeka moc atrakcji. W programie imprezy znajdziemy między innymi grę terenową, występy artystyczne, wspólne oglądanie meczu Biało – Czerwonych czy koncert Iry. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koców i koszy piknikowych! Więcej informacji na www.janowlubelski.pl

Facebook

Tripadvisor