Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Wydarzenia / Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

27.01.2018

Włodawa

W czasie trwania festiwalu zespoły z Lubelszczyzny oraz z  Ukrainy i Białorusi prezentują kolędy polskie i wschodniosłowiańskie. Wykonawcy zgodnie z regulaminem przeglądu prezentują jedną kolędę prawosławną - szczodrywkę w języku ukraińskim lub białoruskim oraz jedną kolędę lub pastorałkę polską. Wielu wykonawców dodaje krótkie dialogi, jakimi witali się kolędnicy z gospodarzami domu do którego przyszli, by obwieścić Dobrą Nowinę. Festiwal odbywa się cyklicznie od 2002 r.

Więcej informacji...