Aktualności

Sezon Lublin 2019

Sezon Lublin tuż, tuż! 10 dni i 280 bezpłatnych wydarzeń, które pozwolą Wam poznać miasto z każdej perspektywy. Warsztaty rodzinne, spacery z przewodnikiem, spotkania tematyczne i prelekcje, zwiedzanie zabytkowych obiektów, spływy kajakowe po Bystrzycy, wycieczki - rowerowe, zmotoryzowane, biegowe, a także gry miejskie i terenowe. 

Ósma edycja Sezonu Lublin odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 5 maja i będzie wyjątkowa. W 2019 roku świętujemy 450. rocznicę zawarcia Unii Lubelskiej pomiędzy Królestwem Polskim a Wielkim Księstwem Litewskim. W programie znajdziecie mnóstwo interesujących imprez odwołujących się do tego niezwykle ważnego wydarzenia w dziejach Lublina, Polski i Europy.

Zapisy wystartują 16 kwietnia i będą odbywać się za pośrednictwem strony www.sezon.lublin.eu oraz stacjonarnie w Biurze Obsługi Sezonu Lublin, mieszczącym się w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1/3). Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może uczestniczyć maksymalnie w dwóch imprezach, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzeń, dostępnym na stronie www.sezon.lublin.eu

Życzymy inspirujących wrażeń!

 

Organizatorem Sezonu Lublin jest Wydział Sportu i Turystyki UM Lublin.

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.