Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / WARSZTATY KOMIKSU W LOITiK

WARSZTATY KOMIKSU W LOITiK

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na Warsztaty komiksu – legendy lubelskie. Wszyscy lubimy barwnie ilustrowane historie, zarówno te na ekranie, jak i na papierze. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda ich tworzenie od kuchni? Zapraszamy najmłodszych fanów komiksów i filmów rysunkowych do udziału w warsztatach prowadzonych przez Tomasza Wilczkiewicza – znakomitego lubelskiego artysty-rysownika, autora m. in. komiksów na temat lubelskich legend. Dzieci porozmawiają na temat lubelskich legend, poznają tajniki warsztatowe rysunku oraz będą miały możliwość stworzenia własnych dzieł.

Warsztaty są adresowane do dzieci w wieku od 7 do 14 lat. W jednej edycji wydarzenia może uczestniczyć 15 dzieci. Materiały podczas zajęć zapewnia organizator.

Terminy:
I edycja: 4 lutego (niedziela), godz. 14.30 – 18.30
II edycja: 11 lutego (niedziela), godz. 14.30 – 18.30

Miejsce:
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Stare Miasto, ul. Jezuicka 1/3

Zapisy:
od dnia 15 stycznia 2018 r. telefonicznie pod nr tel. 81 532 44 12, lub osobiście w siedzibie
Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej, ul. Jezuicka 1/3.

Impreza odbywa się w ramach Zimy w mieście 2018 i jest realizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Program wydarzenia znajduje się na stronie: www.zima.lublin.eu