Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / ZAKOCHAJ SIĘ W BUGU

ZAKOCHAJ SIĘ W BUGU

Seria podróżnicza TVP Zakochaj się w Polsce oczarowuje widzów pięknem naszego kraju. W każdym odcinku prowadzący -  aktor Tomasz Bednarek ukazuje inny zakątek Polski. Najnowszy materiał poświęcony jest „jednej z najbardziej dzikich rzek na naszym kontynencie“. Mowa oczywiście o Bugu! Piękno nadbużańskiej przyrody i dziedzictwo kulturowe ukazane na filmowych kadrach z pewnością zachwyci każdego. Odkryjmy razem z Telewizją Polską Janów Podlaski, Kostomłoty, Jabłeczną i Włodawę. Nie ma na co czekać. Zakochaj się w Bugu!

Zakochaj się w Polsce → Wielokulturowy nurt Bugu www.vod.tvp.pl